E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
22.04.2014

Запорізькі студенти «руйнували стереотипи» у Львові (ФОТО)

0 ком

«Зі Сходу на Захід» – акція, яка руйнує стереотипи та об’єднує Україну. Славетне місто Львів та його жителі радо приймають у себе студентів зі сходу та півдня України.

 

З 28 по 30 березня до Львову мали змогу завітати студенти із Запоріжжя. Все почалося з міцного запалу та бажання. Тих щасливчиків, яких запросили до Львову, вже об’єднувала мрія швидше туди дістатися та відчути місто на смак та колір.

 

Але ж Запоріжжя не могло завітати до міста Лева без подарунка! Тому запорізькі студенти записали спеціальне пам’ятне відео для Львова.

 

19 годин очікування у потязі, і ось воно місто мрій – Львів. Вже за півгодини по прибутті дівчата та хлопці, озброївшись мапами, фотоапаратами та блокнотами, були готові «роззявляти рота» на кожному кроці. І першим місцем, в якому нам довелося побувати, була Львівська мерія.

 

Ратуша є центром міста і головним місцем збору молоді, студентів, туристів. Будівля вразила нас своєю простотою і душевністю, адже на стінах мерії висять дитячі малюнки з надписами про славну Україну і, власне, місто Львів. Ми побували у кабінеті мера і на його славетному балконі.

 

Потім ми відправилися на екскурсію центром міста та по неординарних і цікавих рестораціях Львова. Ми побували у кафе «Криївка», «Мазох», «Зеник», «Львівські пляцки», «Львівська копальня», «Львівська майстерня шоколаду», «Гасова лямпа», «Найдорожча ресторація Львову» («Масони»), «У цьоці Розі», «У пана Едзя», і це далеко не весь список.


А вже на наступний день нас чекав квест містом, в винагороду за який ми отримали приємний приз у вигляді горнятка кави та тістечка.

 

Потім були відвідини музеїв, церков та пам’яток архітектури міста Лева, екскурсії в Театр опери та балету, замку Потоцьких, Латинську катедру, Львівську пивоварню, Вірменський собор, Музей зброї, Музей Пінзеля.

 

Незабутні враження залишило перебування на Високому замку, з якого можна оглядати весь Львів у його справжній та вишуканій красі.

 

В Українському Католицькому Університеті ми мали змогу поспілкуватися зі студентами, викладачами, дізналися як живуть та навчаються у цьому закладі. Ми чудово провели час за круглим столом зі студентами УКУ, на якому нам детально розповіли про цей навчальний заклад, а ми, в свою чергу, розповіли про свої виші.

Відзначилися студенти ЗНУ (яких було найбільше), адже вони привезли з собою відео про свій університет та вручили організаторам акції подяки від ректора Миколи Фролова.

 

Триденне, насичене подіями, перебування у Львові скінчилося. Втомлені та щасливі ми полишали місто мрій. У потязі ділилися переживаннями, емоціями та сподіваннями на повернення до такого далекого, але вже такого рідного міста Лева.

 

На протязі всього перебування у Львові ми жодного разу не пошкодували про те, що взяли участь у акції «Зі Сходу на Захід». Поспілкувавшись з організаторами поїздки ми дізналися про робочі моменти з її підготовки, які не залишили обличчя без посмішки, а душу без теплоти.

 

«Ми дуже раді, що наша акція допомогла в такий спосіб об’єднати Україну!», - підкреслили її організатори.

 

Наша поїздка до Львова виправдала гасло акції «Руйнуємо стереотипи». У цьому місті пізнаєш духовність всього українського народу, його неповторність та колоритність, його сміливість та незвичайність.

 

Львів’яни не цуралися нас, почувши російську мову. Ми не бачили жодного радикально налаштованого «бандерівця», якими нас лякають проросійсько налаштовані ЗМІ. Спілкуючись із місцевими мешканцями, ми відчули патріотизм до рідного міста, до України, якому відверто позаздрили. Ми швидко знаходили спільну мову і вже не відчували різниці між «східняком» та «западенцем».

 

Тож чекаємо візиту львів’ян до Запоріжжя, і палко дякуємо за той незабутній час і неповторні враження, які подарував нам Львів, та які залишаться теплими спогадами в наших серцях на все життя.

 

Анастасія Великоіван,

студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ


Материалы по теме:
Российские СМИ заявили, что «Гитлер» возглавил патрульную полицию Львова (Видео)
Приднепровская железная дорога назначила дополнительный поезд Запорожье-Львов
Во Львовской области стартовали масштабные военные учения: 1800 человек из 18 стран (Фото)
Взрывы во Львове: женщине-милиционеру оторвало ногу (Видео)
МВД связывает взрывы во Львове с событиями на Закарпатье
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)