E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
15.06.2012

Мораль на перехресті тисячоліть

Запорожские фотографы: комментарии, советы, критика
0ком

Гуляйпільська земля – це місто де в кожного поета з’явиться натхнення для написання віршів, де художник нарешті зможе намалювати свій «шедевр» - гарний та квітучий край. Це земля, на території якої, в с. Успенівка нещодавно почала свою діяльність звичайна, на перший погляд молодіжна організація «Творчий союз акмеологів».

 

Ця організація, як ніхто, почала перейматися майбутнім нашого краю, адже майбутнє – це ми та наші діти. Занепад норм моралі – ось основна причина молодіжної деградації, крадіжок, вбивств та насильства. Керівники організації, члени молодіжної студії гармонізації особистості Успенівського будинку культури, спільно з учнями Успенівського НВК, за підтримкою директора школи Буряка І.Г., сільської голови Галкіної Т.М., відомої поетеси, директора Гуляйпільського краєзнавчого музею Геньби Л.Г., голови сільськогосподарського підприємства «Україна» - Тимофієва М.Г. вирішили створити справжній театр – який і був створений. Не просто створений, але який був ідеально підготовлений до свого виступу. Ідею, тему вистави вдалося реалізувати, але як?

 

Дорога до прем’єри виступу Акмеологічного театру «Мораль на перехресті тисячоліть» була важкою, на кожному кроці доводилося зупинятись, обмірковувати: «Чи правильно ми все робимо?..». Але, як кажуть, «світ не без добрых людей», і саме ці добрі люди підтримали нас у таку нелегку годину.

 

Коли постало питання про приміщення для репетицій, сільський голова Тетяна Миколаївна, разом з завідуючої сільським будинком культури Долею Наталією з радістю нам допомогли, виділивши не тільки саме приміщення, але й віддавши у наше розпорядження кімнату для проведення тренінгів.

 

З костюмами допоміг голова сільськогосподарського підприємства «Україна» Микола Тимофієв, який надав фінансової допомоги та віддав наказ на безкоштовний пошив костюмів у сільському будинку побуту.

 

Було все вже майже готове до виступу, але чогось не вистачало. І ось, еврика! - ми вирішили вплести в нашу виставу майстерність відомої поетеси Любові Геньби, яка подарувала нам збірку своїх віршів «Душа іде на сповідь», які ми використали  у одній із сцен вистави.

 

Ми здихнули з полегшенням коли зрозуміли, що повністю готові до виступу. Запросивши на прем’єру всіх тих, хто був з нами поряд, коли нам була потрібна допомога, ми провели ще декілька репетицій і 2 червня все ж таки виступили у сільському будинку культури.

 

За підтримки керівників організації Елли Алєксєєвої та Катерини Пузиревич ми виступили, як сказали присутні батьки та гості на «Ура». Це був перший виступ учнів-акторів.

 

Було багато номерів. Особливою стала сцена с діалогом між учнями та вчителем на злободенну тему занепаду моралі. Вони розмірковували, як краще жити, та що нам заважає жити краще. Дійшовши висновку, що жити краще заважаємо ми самі, своє поведінкою, ставленням до природи, людей, вирішили розпочати пошуковий проект «Моральні норми крізь віки..»…

 

Також були танцювальні композиції, які змусили нас дійсно замислитися над тим, що варто змінити світ на краще.

 

Тож, ми прямуємо далі. Ми хочемо, щоб і всі інші почали змінювати світ на краще, починаючи з себе.

 

Якщо є бажання, приєднуйтеся до нас, ставайте членами нашої організації, давайте змінимо світ, давайте зробимо так, щоб у світі запанувала гармонія.

 

Віталій Розкаряка, Творчий союз акмеологів  

 

Материалы по теме:
В Запорожье молодые парламентарии введут цензуру на аморальную рекламу и прессу
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)