E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
25.05.2015

Фестиваль інноваційних проектів Pioneers вперше завітає до України

0 ком

Міжнародний фестиваль інноваційних проектів Pioneers цього року вперше завітає до України. Організатором заходу PioneersKyiv стала компанія Eltrino.

 

З 2012 року Pioneers Festival збирає разом у Відні найкращі стартапи та інвесторів, які прагнуть внести свій вклад в розвиток майбутніх технологій та проривних ідей. Все це відбувається за підтримки значної кількості медіа ресурсів, які мають чудову нагоду першими дізнатись і висвітлити у своїх виданнях проекти новітніх технологій чи просто цікаві стартапи, що можуть докорінно змінити наш світ завтра. Щороку понад 1 600 стартапів з більше ніж 90 країн світу мають змогу зустрітися у Відні з 400 інвесторами. Кількість відвідувачів обмежується 2 500 учасниками, тому реєстрація бажаючих відбувається заздалегідь.

 

Сама компанія Pioneers заснована в 2010 році. В своєму арсеналі мають низку проектів, які сприяють розвитку і зростанню інноваційних проектів, та створенню цілісної функціональної екосистеми навколо стартапів по всьому світу, а саме:

 

 • Pioneers Festival.
 • Global Pioneers - це понад 30 івентів спільноти в різних куточках світу (Токіо, Париж, Будапешт, Турін, Амстердам, Сінгапур та ін. Цього року до переліку приєднується, ще й Київ). Майданчик, де підприємці мають змогу знайти нові корисні знайомства, показати свої проекти широкому загалу, допомогти зростанню свого бізнесу. Відбувається двічі на рік в кожному регіоні. Global Pioneers поєднує місцеві підприємницькі осередки в єдине глобальне співтовариство. PioneersKyiv є частиною цієї екосистеми для стартапів.
 • Pioneers Discover - консультаційна підтримка стартапів і корпорацій
 • Pioneers Ventures - інвестиційний підрозділ допомагає залучити інвестиції на етапах early stage та pre-seed.
 • Pioneers Challenge - змагання стартап проектів.

 

Отже тепер в українських проектів з'явилася ще одна можливість для залучення інвестицій, отримання дієвих порад і рекомендацій, як зробити свій стартап справді успішним, заявити про себе на широкий загал, знайти потенційних клієнтів і нові корисні контакти.

 

Головна ціль PioneersKyiv - знайти нові інноваційні проекти, допомогти знайти їм інвесторів. В рамках івенту відбудеться конкурс для стартапів, переможець, якого отримує квиток на наступний фестиваль Pioneers у Відні.

 

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно:

 

 • подати заявку через реєстраційну форму на сайті до 5 червня включно,
 • з 5 по 12 червня серед поданих стартапів буде обрано 8 найкращих,
 • 12 червня до 20.00 стартапи отримують сповіщення про результати відбору,
 • відібрані стартапи готуються до виступу, фінальна версія презентації має бути подана до 26 червня,
 • 27 червня з 10.00 до 13.30 - репетиція пітчів в М17
 • 27 червня обрані стартапи виходять на пітч (3 хвилинина доповідь) на PioneersKyiv, їх презентації оцінюють судді.
 • щасливий переможець отримує квиток на Pioneers Festival у Відні.

 

Суддійська колегія PioneersKyiv:


 • Наталія Березовська - голова ради правління UAngel, генеральний директор та керуючий партнер Detonate Ventures.
 • Вадим Т. Роговский - член ради правління UAngel, генеральний директор WannaBiz, співзасновник маокетингової агенції Face2Face Media
 • Ігор Шойфот - член ради правління Happy Farm, підприємець, інвестор, засновник Fotki.com
 • Андрій Криворчук - керуючий партнер і виконавчий директор Chernovetskyi Investment Group

 

Наші спікери надихають.

 

27-го червня учасники та гості PioneersKyiv мають нагоду почути корисні практичні доповіді:

 

- Ілля Кенігштейн - керуючий партнер в Hybrid Capital, директор з розвитку бізнесу в LR Group, інвестор, підприємець, один з п'яти найвпливовіших людей на ринку українських стартапів за підсумками 2014 року. Завдяки кропіткій праці робочої групи під його керівництвом було видано ліцензії на 3G в Україні. Очолив грантовий фонд «Борщ Foundation», спрямований на підтримку стартапів, чиї розробки можуть бути корисні військовим. А нещодавно започаткував ініціативу з впровадження PayPal в Україні.

 

- Михайло Рябоконь - головний керуючий директор Noosphere Ventures. Розповість про інвестиційну політику Noosphere та дасть рекомендації як заручитися підтримкою Noosphere Ventures.

 

- Наталія Березовська - голова ради правління UAngel, генеральний директор та керуючий партнер Detonate Ventures. Розповість про збільшення можливостей і зниження ризиків для стартапів завдяки нетворку бізнес ангелів UAngel.

 

- Дмитро Гадомський - партнер адвокатського об'єднання “Юскутум” Юрист-ботан, партнер юридичної фірми Юскутум. Розкриє секрет як дізнатись, що ви порушуєте закон.

 

- Кирило Соляр - генеральний директор Sponge Digital&design, продакт менеджер в looks.fm. Експерт з діджітал маркетингу, управління стартапами в ІТ.

 

Всі проекти, які не пройдуть відбір, мають змогу прийняти участь у двогодинному шоукейсі, де можуть розповісти про свій проект інвесторам та іншим стартапам, почути поради, рекомендації.

 

З нетерпінням чекаємо 27-го червня, щоб показати чудові проекти, почути цікаві доповіді та отримати море натхнення. Початок реєстрації о 14.00 в Центрі сучасного мистецтва “M17” (вул. Антоновича, 102-104). Поспішайте придбати квитки. Для ранніх пташок - приємні знижки.


Материалы по теме:
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)