E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
05.11.2014

У Запорізькому національному університеті відбудеться дебатний турнір в британському форматі

0 ком

Вже на початку зими місто Запоріжжя буде зустрічати гостей із сусіднього Дніпропетровська та міста моря, Одеси, для проведення студентського регіонального дебатного турніру за форматом британських парламентських дебатів в рамках проекту «Навчання демократії через дебати».


Проект дозоляє учасникам познайомитися з цінностями демократії та зрозуміти сутність прав людини, усвідомити цінність свободи для захисту особистих прав та суспільних інтересів; отримати знання про міжнародні формати дебатів та набути власний досвід суддівства та участі у дискусіях; розвивати навички критичного мислення, переконливої аргументації та публічних виступів; обмінюватися досвідом та використовувати різні стратегії навчання для утвердження принципів демократії.


Парламентські дебати в британському форматі представляють собою модель Британського парламенту (звідки й прийшов цей різновид дебатів). У раунді одночасно беруть участь 4 команди по 2 особи в кожній. Команди представляють позиції двох сторін - Уряду та Опозиції. Кожний спікер виголошує по одній промові, тривалістю 7 хвилин.


Організатори розраховують почути переконливі промови, аргументовані коментарі та яскраві виступи.

 

Даний захід відбудеться уже 6 грудня у стінах Запорізького національного університету, для якого подібний турнір буде вперше. Реєстраціюя до 27 листопада 2014 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1InoIWu03GAY59Guqh99XVmB5kOwkdFbjy2MuzKcjouo/viewform

 

Організатори заходу: Громадська організація «Нове бачення» та факультет соціології та управління Запорізького національного університету. Турнір проходить за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


За додатковою інформацією звертатися до Юргіною Юлії, студентки 3-го курсу спеціальності «Політологія». Тел. 0638062721.

 

[email protected]

[email protected]

 

 


Материалы по теме:
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)