E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
20.09.2016

Запорізька область отримає інвестиційний паспорт: розвиток потребує ресурсів

0 ком

У Запорізькій області до найбільш пріоритетних секторів економіки для інвестування належать енергетика, агропромисловий комплекс, машинобудування, гірничо-металургійний комплекс та ІТ-сфера.

 

Про це було заявлено  під час засідання   робочої групи з розробки інвестиційного паспорту Запорізької області та спеціалістів проекту ПРОМІС.

 

За словами начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артура Бойка, головна мета робочої групи - виявлення інвестиційного потенціалу регіону та можливостей його реалізації, а також поліпшення інвестиційного клімату області.

 

Як наголосив посадовець, Запорізька область є осередком промислового потенціалу, який велючає  технологічно розвинутий центр вітчизняного авіадвигунобудування, виробництво трансформаторів та іншої високотехнологічної продукції світового класу. Економічну потужність  краю забезпечують кілька сотень провідних підприємств не лише промислового, а й  інфраструктурного, сільськогосподарського та інших напрямків. Ці переваги Запорізької області дозволяють їй  входити до найбільш привабливих регіонів України щодо реалізації інвестицій.

 

Як підкреслив консультант проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Василь Федюк, лише чотири регіони України впроваджують проект партнерства для розвитку міст ПРОМІС:  Івано-Франківська, Вінницька, Полтавська та Запорізька області, у ході якого  вчаться залучати інвестиції для свого розвитку. Для цього формуються регіональні інвестиційні паспорти.

 

«Інвестиційний паспорт  дозволить показати особливості та переваги регіону, а також сприятиме залученню як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів та партнерів», - наголосив Василь Федюк.

 

Як зазначив Артур Бойко, розробку інвестиційного паспорту області планується  завершити у жовтні цього року. Регіональний інвестиційний паспорт  такого високого рівня буде створено вперше в Україні.

 

«Головна наша мета - підтримка бізнесу для розвитку регіонів, але розвиток потребує ресурсів. Тож питання залучення інвестицій слід опрацьовувати та вирішувати  також  на більш високому рівні», - підкреслив Василь Федюк.

 

Довідково: проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) упроваджується з квітня 2015 року і розрахований до грудня 2020 Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади. Проект спрямований на зміцнення муніципального сектору України, запровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації управління та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.


Материалы по теме:
У Запоріжжі невідомі в балаклавах влаштували стрілянину у центрі міста
Запорізькі депутати зберуться на сесію
На вокзалі Запоріжжя застрелився боєць АТО із Полтавщини
В Запоріжжі матеріальну допомогу отримали майже 3 700 учасників АТО
Запорізька нова драма запрошує на виставу «Сестра»
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)