E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
09.10.2014

Запорізькі лікарі «швидкої» працюватимуть за власними стандартами

0 ком

Новини Запорізької області. Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації затверджено та дозволено до використання персоналом КУ «ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» власних локальних протоколів (стандартів) надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах.


Як пояснив директор-головний лікар центру Станіслав Конаков, такі стандарти дозволять підвищити якість роботи бригад екстреної медичної допомоги та уніфікувати надання невідкладної допомоги медиками як у великих містах, так і у віддалених населених пунктах Запорізької області.


«Раніше ми працювали за міністерським наказом ще від 2005 року. Але медицина вдосконалюється, з’являються нові, більш ефективні препарати. Тому створення локальних протоколів – це ще один крок до покращення єдиної системи екстреної медичної допомоги Запорізької області. Як правильно ставити діагноз, проводити інструментальне обстеження, які рекомендації давати хворому тощо, - у затверджених протоколах чітко прописана схема надання допомоги в кожному випадку окремо, залежно від того, яка хвороба турбує пацієнта. Уточнено час приїзду швидкої за викликом. Так, у межах містах карета швидкої має доїхати до пацієнта за 10 хвилин, у межах області – за 20», - повідомив Станіслав Конаков, передає пресс-служба ЗОДА.


Над адаптацією протоколів до умов сьогодення працювала робоча група, до якої ввійшли лікарі-анестезіологи, кардіологи, хірурги, травматологи, лікарі медицини невідкладних станів.


Розроблені та затверджені протоколи під час своєї роботи можуть використовувати всі лікарі та фельдшери бригад екстреної медичної допомоги регіону. Згідно з новими стандартами допомога надаватиметься у відповідності до оснащення медичними препаратами та обладнанням.


Материалы по теме:
Запорожским главврачам продлили контракты только на 3 месяца из-за жалоб горожан
Запорожская область получила дополнительные 15 млн грн на зарплату медикам и педагогам
Запорожские бригады экстренной медпомощи доукомплектовали на 3,6 млн грн (Фото)
Мэр Запорожья рассказал о проблеме с зарплатами бюджетников
В Запорожской области задержали врача за взятку
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)