E-mail: Пароль:
E-mail или пароль указан неправильно
Форма Регистрации
E-mail:
Этот e-mail адрес уже занят
Пароль:
Укажите пароль
Логин:
Укажите Имя пользователя
капча
Код:
Неверно указан код
Ты можешь загрузить свою аватарку самостоятельно, либо мы можем взять её с твоей страници в одной из социальных сетей:
Аватарка Facebook:»
Аватарку получить не удалось
VKontakte:»
Аватарку получить не удалось
Twitter:»
Аватарку получить не удалось
Дополнительно
На ваш e-mail было отправлено письмо.
05.04.2016

6 квітня у Запоріжжі відбудеться Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ

0 ком

6 квітня о 14.00 у Запоріжжі відбудеться Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області.

 

До участі у мозковому штурмі запрошуються громадські активісти, журналісти, волонтери та небайдужі громадяни. Місце проведення: готель “Інтурист”, 2-й поверх (проспект Леніна, 135).

 

Участь у події візьмуть народні депутати Ганна Гопко та Остап Єднак.

 

План події:

 

1. Громадське обговорення ідеї кампанії #ВКЛЮЧАЙСЯ, яка об’єднає зусилля небайдужих громадян, громадських активістів, журналістів і народних депутатів, готових включитися в активну взаємодію заради досягнення реальних результатів у вирішенні проблем на місцях.

 

2. Мозковий штурм, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області, у форматі “Три години! Три проблеми! Три кроки”.

 

Учасники поділяться на три групи. Кожна з груп працюватиме з професійними модераторами над вирішенням однієї проблеми, обраної за результатами опитування громадських активістів, журналістів і небайдужих жителів регіону.

 

Результатом мозкового штурму буде план з вирішення тієї чи іншої проблеми та презентація трьох перших кроків його реалізації.

 

Метою мозкового штурму є відкриття учасниками можливостей, які дає ефективна взаємодія між громадянами, готовими включатися до активних реальних дій у вирішенні нагальних проблем регіону, що здебільшого були створені місцевими монополіями.

 

«Ми зараз є свідками того, що реалізація нових прагнень в рамках старої політико-економічної монопольної системи держави неможлива. Включення громадян у цю систему і руйнування монополій у державній владі на всіх рівнях дасть шанс на оновлення, якого чекає країна з часів Революції Гідності», - повідомляють організатори заходу.

 

Посилання на попередню реєстрацію для участі у заході – https://goo.gl/4fXg6o

 

«Шановні редактори та журналісти! В кожному ефективному вирішенні тієї чи іншої проблеми найважливішу роль відіграють комунікації. Сподіваємось, Ви не залишитесь осторонь і включитесь у роботу груп своїми талантами та навичками для створення та реалізації спільно розробленого плану дій та досягнення результату, на який ваша громада чекає роками», - відзначається в повідомленні.

 

Модерацію події забезпечує «Школа державного управління» (Інститут суспільно-економічних досліджень).

 

За реєстрацією та додатковою інформацією звертайтесь до  Артема Соколенка: моб. 067 464 46 61, e-mail [email protected]

 


Материалы по теме:
Запорізькі депутати зберуться на сесію
На Запоріжжі створять ще 14 нових громад
У Запорізької «Свободи» новий голова
Громадські активісти розказали, чого наобіцяв їм мер Запоріжжя Володимир Буряк
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
СБУ оприлюднила записи переговорів помічників нардепів із російськими кураторами
Видео выступления Президента Украины на саммите YES в Киеве
Заявление Яценюка об отставке (ВИДЕО)